Jdi na obsah Jdi na menu
 


Drezúrne preteky Šaľa 24.4.

14. 10. 2010

Aj tento rok sa jazdci z nášho klubu zúčastnili drezúrnych pretekov v Šali. Ako vždy hojná účasť z našej strany, dve autá s vozíkmi, z nich sa vyrútili štyri jazdkyne so svojim teamom a z vozíkov sme vyložili štyroch valachov. Do prvej súťaže za náš klub nastúpili tri dvojice. V početnom štartovom poli sa najlepšie darilo Miške s Coudym, ktorí sa umiestnili na 3.mieste. Kiku s Armínom na 11.mieste nasledovala Lucka s Arthurom na mieste dvanástom. V druhej súťaži, takmer rovnako početne obsadenej, nás reprezentovali štyri jazdecké dvojice. Opäť sa darilo Miške s Coudym, ktorí svoje predošlé umiestnenie o jednu priečku vylepšili a obsadili druhé miesto. Polepšila si aj Kika s Armínom, umiestnili sa na piatom mieste. Lucka štartovala s Falšom a Arthurom, lepší výsledok dosiahla s Falšom a umiestnili sa na deviatom mieste. V samostatnom vyhodnotení pre žiakov sa na prvom mieste umiestnila Kika s Armínom, Lucka a Falš boli tretí. V tretej súťaži štartovala síce len jediná naša dvojica, ale Peťa s Falšom sa nenechali zahanbiť a túto súťaž vyhrali. Po pohodovom dni sme sa ovešaní stužkami mohli spokojne vybrať domov :)

Obrazek

Obrazek
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář